Denník N Newsfilter

Newsfilter Denníka N vyberá každý večer 10 udalostí dňa. Tri najdôležitejšie vysvetľuje v dlhších bodoch, zvyšné jednou vetou. Pridáva odkazy na zaujímavé články, citát dňa, najnovšieho Shootyho a na záver Posledné slovo Braňa Bezáka. Píšu ho editori a editorky Denníka N Roman Pataj, Juraj Javorský, Tomáš Gális, Filip Obradovič, Jana Shemesh a Monika Tódová. Nové vydania zverejňujeme na webe každý pracovný deň do 20:00, v nedeľu navyše vychádza súhrnný Týždenný newsfilter. Súčasne so zverejnením na webe posielame Newsfilter aj ako newsletter Vždy nasledujúce ráno do 6:00 garantujeme zverejnenie audioverzie v predplatiteľskej aplikácii, ale aj na všetkých podcastových platformách.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Google Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify
  • Amazon Music

Episodes

2 days ago

1. Hlas pri Gašparovi stíchol. 2. Napriek hnusným rečiam sa Fico pri Ukrajine ešte načisto neodtrhol. 3. Nebezpečné poľské cestičky. 

3 days ago

1. Jedno opravia, desať ich zostane. 2. Nechcú verdikt, a keby aj prišiel, možno ho ani nebudú chcieť rešpektovať. 3. Tento protest sa vláde páčil. 

4 days ago


1. Riadená akcia. 2. Šesť rokov. 3. Čomu veríme, tým sme.
 
 

5 days ago

1. Vo väzeniach Pellegrini určite vyhrá. 2. Glück a Gedra dostali od ministerstiev Fx. 3. Komáre z Ázie sa usídlili v Ružinove. Pomáha im obchod aj zmena klímy.

6 days ago

1. Novela v prospech korupčníkov a podvodníkov je už na Ústavnom súde. 2. Keď Fico brzdí vlastných. 3. KDH ukázalo, že rozumie politike.

Copyright 2018. Všetky práva vyhradené.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20230822